Sweet Strawberry Happiness
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Destroy everything you touch

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 5:35 pm

Ora se terminase de mult, insa el prefera sa mai stea in sala, nu strica niciodata putin sport in plus. Si-a aranjat bine manusile -taiate la degete- pe maini si a inceput sa loveasca sacul de box cu putere. S-a oprit dupa ceva timp si si-a dat tricoul jos, deja transpirase, ofta scurt si lua sticla de apa plata de pe scaun, invarti dopul, apoi il scoase, gustand din minunatia lichidului.
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 11:00 am

Doam... intră în sală brusc, căutând-o pe doamna directoare. Auzise că rămăsese la școală să facă nu-știu-ce și nu o găsise. L-a văzut pe băiat și nu a mai zis nimic. A intrat încet și s-a dus lângă bănci, luându-și de acolo caietul și penarul pe care le uitase. Îl mai privi odată pe tip și oftă.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 11:29 am

Si-a dus privirea spre blond zambind larg si copilaresc.
Salut! a spus pastrandu-si zambetul specific. A inchis sticla si a lasat-o inapoi pe banca. Si-a intins spatele apoi si-a dus o mana la gura si a cascat, nu era atat nesimtit incat sa-si imprastie microbii.
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 11:53 am

Ridică mâna in semn de salut și îi zâmbi larg. Se așeză pe bancă și își lăsă capul pe spate. Era obosit de la atâta căutat. Oftă prelung și îl privi încă o dată pe tip.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 12:07 pm

Isi aranja mai bine manusile pe maini si isi trecu o mana prin par. Se aseza pe jos, in stil turcesc, simtindu-si tot corpul obosit, avea nevoie de un somn, insa stia ca nu prea avea timp de asa ceva in acel moment, in plus era la scoala, nu putea sa se culce.
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 10:27 pm

L-a mai privit o dată pe tip și s-a ridicat. S-a dus lângă el și s-a așezat pe vine în fața lui.
Salut. spuse aplecând puțin capul Îl analiză puțin apoi zâmbi.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 10:55 pm

Si-a dat putin capul in spate zambind usor chinuit.
Tocmai am spus asta acum cateva minute... a zis incet incercand sa zambeasca.
Te vad, sa stii ca inca n-am ramas chior, esti chiar in fata mea. a glumit el copilaresc si i-a atins cu degetul varful nasului.
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 10:13 am

Știu, dar îmi place să zic salut. râse și se lăsă și el pe podea.
Jeremy, încântat. spuse lipindu-și fruntea de a lui, zâmbind ștrengar. S-a retras și i-a zâmbit larg.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 10:38 am

Ah...cute. zise prefacandu-se speriat si se dadu mai in spate.
Shin, de asemenea! zambi privindu-l. Il analiza cu o privire mai mult copilaroasa, decat curioasa. Isi dadu manusile jos, devenind putin enervante.
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 10:59 am

Și, câți ani ai? îl întrebă zâmbind larg. Își trecu mâna prin păr și privi tavanul. Îl mai analiză odată, dându-i mai puțin de nouăsprezece ani.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:12 am

20! zambi oarecum mandru de varsta lui. Nici nu-i venea sa creada ca este asa de mare.
Tu? intreba la randul sau si se intinse dupa sticla cu apa de pe banca. Ii era lene sa se ridice, asa ca prefera sa se intinda dupa ea, dar nu prea ajungea.
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:01 pm

Nouăsprezece... spuse dezamăgit pentru că greșise. Se strâmbă și chicotit când îl văzu . Se ridică el și-i dădu sticla.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:08 pm

Isi ridica privirea spre baiat si lua sticla in mana, facu o scurta plecaciune din cap zambind.
Merci mult,19? Wow, pari mai tanar. dadu simplu din umeri, deschise sticla si gusta din lichidul ce se incalzi deja.
Yak.. stramba copilaresc din nas si se bosumfla.
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 2:47 pm

Nu mai bine vii cu mine la un suc? îl întrebă și-i întinse mâna în caz că dorește să-l ajute să se ridice. Schiță un zâmbet dulce și își trecu mâna prin păr.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 3:03 pm

Wow, o invitatie, sa vedem daca accept sau nu.. spuse ganditor privind tavanul.
La ce ma mai gandesc eu? Normal ca accept, dar tu faci cinste. a zis si ia prins mana ridicandu-se repede de jos.
Uhm...intai, vi cu mine la vestiare sa ma schimb? intreba zambind larg
Sus In jos
Lee Hong Ki

Lee Hong Ki


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 10:04 am

Desigur. a spus și s-a dus după caiet șli penar, le lună și plecă spre vestiar. Căscăși impinse ușa cu piciorul apoi intră.
Sus In jos
Takeda Shinsuke

Takeda Shinsuke


Mesaje : 10
Data de înscriere : 16/06/2011

Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 10:13 am

A luat tricoul de pe jos si l-a urmat pe baiat.
Puteai s-o deschizi ca orice om normal. a zis apoi a intrat dupa el, a inchis usa si a lasat tricoul pe banca.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Destroy everything you touch  Empty
MesajSubiect: Re: Destroy everything you touch    Destroy everything you touch  Icon_minitime

Sus In jos
 
Destroy everything you touch
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Strawberry Happiness :: School Life :: Gym-
Mergi direct la: